1xБет: Предлог типови за денес (10.11)
Објавено на 10/11/2017 | ТИПОВИ

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.

 

  1. Алжир-Нигерија – 20:30.

Нашето предвидување за натпреварот меѓу Алжир и Нигерија за квалификациите за светско првенство е гол / гол. Мислиме дека нема лидер во играта,а тимовите на Алжир и Нигерија играат многу интересен напаѓачки фудбал. Ќе има многу головиа двете екипи ќе ја задржат интригата во натпреварот.

Нашата прогноза: Прогноза Г/Г, Кое. 2 во 1xbet

  1. Шведска-Италија- 20:45.

Во вториот за денес избран меч едни против други ќе се сретнат Шведска и Италија. Очекуваме одлична игра во која тврдокорниот тим на Шведска ќе игра пред своите навивачи по секоја цена, бидејќи има реванш. Гостите, според наше мислење, ќе ја постигнат својата цел во денешниот натпревар, односно да го постигнат вредниот гол, а потоа да ја завршат работата дома.

Нашата прогноза: Г/Г, Кое.2.19 во 1xbet

  1. Белгија-Мексико -20:45

Иако натпреварот е пријателски и двете екипи ќе играат за нивната чест, а сите фудбалски навивачи добро знаат дека двата тима не се аутсајдери. Белгија и Мексико имаат навредлив стил на игра. Затоа, со нетрпение очекуваме многу интересен фудбалски спектакл со многу голови пред двета гола. Повеќето предвидуваат успех за белгискиот тим, но тимот на Мексико не е за потценување.

Нашата прогноза: Г/Г, Кое.1,87 во 1xbet

Добијте бонус до 6,000 денари за прв депозит!

Можни начини за депозит: Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller.

Тагови