1xBet: Предлог типови за денес (24.12)
Објавено на 24/12/2017 | ТИПОВИ

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.

 

  1. Манисаспор-Баликесиспор – 16:00

Од последните три екипи во пласманот, домаќините имаат најдобар резултат, но немаат победа од еден месец и ако сакаат да излезат од мочуриштето, тие треба да се вложат повеќе. Гостите во последните дванаесет натпревари постигнаа 22 гола,а примиле 17, импресионирани од фактот што доста примааат голови, следува нашата прогноза

Нашата прогноза: 1, Кое. 3.88 во 1xbet

  1. Хапоел Ранана-Бнеи Шакнин- 18:00

Домаќините се на дното од табелата, а дома имаат само два поени до денес и се уште чекаат за својата прва победа.Тимот постигнал само еден гол и добил десет. Гостите се четири места над својот ривал, но тие не играат на ниво и имаат само два постигнати гола, а примено девет.

Нашата прогноза: X, Кое. 2.8 во 1xbet

  1. Замалек-Ел Мокавлон -19:00

Домаќините се петти со дваесет и два поени. Тие имаат шест победи, четири нерешени и три изгубени натпревари. Тие постигнаа деветнаесет гола ,а примиле дванаесет. Гостите се шести со исти поени како истите поени во победите, нерешените и изгубени наптревари. Интересно е што постигнаа деветнаесет гола, но примиле шеснаесет.

Нашата прогноза: +2,5, Кое. 2.67 во 1xbet

Добијте бонус до 6,000 денари за прв депозит!

Можни  начини за депозит: Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller.

Тагови