1xBet: Предлог типови за денес (25.11)
Објавено на 25/11/2017 | ТИПОВИ

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.

 

  1. Троа-Анже – 20:00

Троа се среќава во Анже во 14-ти круг од првата лига во Франција. Домаќините имаат 4 загубени во последните 5 натпревари, додека Анже има 8 нерешени во своите 13 натпревари досега. На Троа итно им се потребни поени да излезат од лошите серии и да бидат домаќини против тим од нивниот ранг, ова е совршено време за тоа. Сепак, мислиме дека двата тима ќе излезат внимателно, без непотребен ризик, бидејќи директните натпревари можат да имаат тешка тежина на крајот на сезоната, и мислиме дека логичен исход е:

Нашата прогноза: X, Кое. 3,36 во 1xbet

  1. Леванте-Атлетико Мадрид- 20:45.

Леванте најверојатно нема да го казни Атлетико и тука мислиме дека треба да им веруваме на гостите кои буквално го уништија својот противник во Рим и сега се подготвени за оваа лесна борба да се соочат со Леванте кои се почетници и не можат да ги изненадат.Гостите ќе победат на овој натпревар и класата сеуште е огромна за гостинот кој е некаде четврти на табечата и има потреба од поени

Нашата прогноза: 2, Кое. 1,6 во 1xbet

  1. Каљари-Интер -20:45

Каљари најверојатно нема да го сруши вториот од табелата и мислиме дека гостите ќе сторат сé за да ја освојат оваа игра и можат да се потпрат на нив. Домаќините се под средната класа, а росоњерите се втори и тешко да ја следат титулата откако Наполи се заглавени на прво место, за да можеме доверливо да му веруваме на гостинот и да го гледаме овој спектакуларен натпревар, а за нас тимот на Икарди е далеку подобар.

Нашата прогноза: 2, Кое. 1,78 во 1xbet

Добијте бонус до 6,000 денари за прв депозит!

Можни  начини за депозит: Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller.

Тагови