1xBet: Предлог типови за денес (26.11)
Објавено на 26/11/2017 | ТИПОВИ

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.

 

  1. Келн-Херта – 18:00

Мислиме дека Келн не може да направи многу на овој натпревар гледано според нивниот ранг и двета поени кои ги имаат, иако го победина Арсенал. Очекуваме гостите од Берлин да ја преземат  играта, а и коефициентот за нив е доста добар за овој натпревар. Очекуваме барем +2,5 гола на овој натпревар.

Нашата прогноза: 2, Кое. 2,72 во 1xbet

  1. Луго-Осасуна- 18:00.

Ова е еден од тешките натпревари за предвидување. Никој од тимовите нема да сака да загуби, бидејќи тие се соседи на табелата и имаат реални шанси за Примера дивизијата. Осасуна се добри во одбраната, а исто така и Луго. Тогаш логично е да се проба со најтешката прогноза.

Нашата прогноза: X, Кое. 2,81 во 1xbet

  1. Виљареал-Севиља -18:30

13 круг оваа сезона од Шпанската Премиера дивизион. Ова е средбата меѓу Виљареал и Севиља. Со почит, најпрво би сакале да започнеме со гостите од Севиља, за жал, како што повеќето од вас веројатно знаат дека тренерот на Севиља Едуардо Берицо има тешка болест. Оваа вознемирувачка вест сигурно ќе има негативно влијание врз тимскиот дух. Тие, исто така, имаа тежок натпревар во текот на неделата, а генерално тимот на Севила подобро се представува како домакин отколку гостин. Тимот на Виљареал е многу добар тим кој може да ги победи сите.

Нашата прогноза: 1, Кое. 2,27 во 1xbet

Добијте бонус до 6,000 денари за прв депозит!

Можни  начини за депозит: Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller.

Тагови