Дневна архива: "05/08/2017"

August 5, 2017 - 0 Коментари

Фудбалската Федерација на Македонија преку соопштение на својата интернет страница известува за режимотна движење пред и за време на одржување на Супер Купот. Целосното соопштение следи во продолжение. “Ја известуваме јавноста и посетителите на фудбалскиот...

Повеќе
August 5, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
August 5, 2017 - 0 Коментари

Football – France Ligue 1: PSG – Amiens 1 Football – France Ligue 1: Lyon – Strasbourg 1 Football – Austria Bundesliga: R.B. Salzburg – Admira 1 Football – Russia Premier League: Lokomotiv Moscow –...

Повеќе
August 5, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
August 5, 2017 - 0 Коментари

Bristol City – Barnsley   1 Troyes – Rennes   3+ Fulham – Norwich   1...

Повеќе
August 5, 2017 - 0 Коментари

Vaprus P. – Flora T.   2 Levadia T. – Paide L.   1 Delfin – Clan Juvenil   1 Guangzhou – Liaoning H.   1 Rosenborg – Kristiansund   1      ...

Повеќе
August 5, 2017 - 0 Коментари

 ...

Повеќе