Дневна архива: "04/11/2017"

November 4, 2017 - 0 Коментари

Football – England Premier League: Manchester City – Arsenal 1 Football – France Ligue 1: Marseille – Caen 1 Football – Spain La Liga: Real Madrid – Las Palmas 1 Football – Italy Seria A:...

Повеќе
November 4, 2017 - 0 Коментари

Џампјеро Вентура денеска го објави списокот на фудбалери за двобојот на Италија против Шведска во рамките на плеј-оф натпреварот за пласман на СП во Русија. Флоренци, Ѕаѕа и Жоргињо се враќаат во составот каде за голманската...

Повеќе
November 4, 2017 - 0 Коментари

 ...

Повеќе
November 4, 2017 - 0 Коментари

Football – England Premier League: Newcastle – Bournemouth 1 Football – France Ligue 1: Angers – PSG 2 Football – Spain La Liga: Barcelona – Sevilla 1 Football – Croatia 1HNL: Hajduk Split – Rudes...

Повеќе