Дневна архива: "05/11/2017"

November 5, 2017 - 0 Коментари

  Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. 1. Манчестер Сити-Арсенал – 15:15 Во овој меч се среќаваат два од најдобрите тимови во Европа.Домаќините се на прво место, што...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

 РЕАЛ СОСИЕДАД – ЕИБАР   1 Денеска во Примера на програмата е локалното баскиско дерби помеѓу екипите на Реал Сосиедад и Еибар. Иако сезоната за Сосиедад почна многу добро, сепак во октомври следуваше пад на формата...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

Sociedad – Eibar   1 Koln – Hoffenheim   GG&3+ St Etienne – Lyon   3+ Levanger – Ull/Kisa   2 Austria Vienna – Mattersburg    T1 2+ Nice – Dijon   3+  ...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Juventus -Benevento    1 PSV – Twente   1 Ajax – Utrecht   1 Manchester City – Arsenal   1 Olimpija Ljubljana – Ankaran H.   1 ICE HOCKEY Katowice – SMS PZHL   1 Cracovia K. – Unia...

Повеќе