Дневна архива: "10/11/2017"

November 10, 2017 - 0 Коментари

Football – World Cup play-off: Denmark – Ireland 0-2 Football – European Qualifiers U19: Czech – Luxembourg 1 Football – European Qualifiers U19: England – Iceland 1 Football – European Qualifiers U19: Croatia – Letonia...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Алжир-Нигерија – 20:30. Нашето предвидување за натпреварот меѓу Алжир и Нигерија за квалификациите за светско првенство е гол / гол. Мислиме дека нема...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

Cliftonville – Ballinamallard United   1 Dungannon – Crusaders    2 Quenns Park – Arbroath   2 Coleraine – Ards   1 Borussia M. II – Viktoria Koln   2 Altona – St. Pauli 1910   2 Westfalia R. –...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе