Дневна архива: "11/11/2017"

November 11, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. 1. Данска-Ирска– 20:45. Во овој дуел се среќаваат екипите на Данска против Ирска. Во овој дуел букмејкерите даваат убедлива победа за Данска,...

Повеќе
November 11, 2017 - 0 Коментари

Нов, голем, историски успех за македонскиот фудбал годинава. Откако фудбалската репрезентација до 21 година обезбеди настап и играше на ЕП во Полска годинава, а ФК Вардар се пласираше во групната фаза од Европа Лигата, фудбалерите...

Повеќе
November 11, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Cliftonville – Vallinamallard United    1 Queen’s Park FC – Arbroath    2 Coleraine FC – Ards FC   1 Westfalia – Alemannia Aachen   2 Saarbrucken – TSV Steinbach   1 BASKETBALL CEZ Nymburk – Brno ...

Повеќе
November 11, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
November 11, 2017 - 0 Коментари

Swindon – Chesterfield    1 Oxford – Northampton   1 Pro Vercelli – Empoli   3+...

Повеќе
November 11, 2017 - 0 Коментари

 ...

Повеќе