Месечна архива: "November 2017"

November 10, 2017 - 0 Коментари

Football – World Cup play-off: Denmark – Ireland 0-2 Football – European Qualifiers U19: Czech – Luxembourg 1 Football – European Qualifiers U19: England – Iceland 1 Football – European Qualifiers U19: Croatia – Letonia...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Алжир-Нигерија – 20:30. Нашето предвидување за натпреварот меѓу Алжир и Нигерија за квалификациите за светско првенство е гол / гол. Мислиме дека нема...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

Cliftonville – Ballinamallard United   1 Dungannon – Crusaders    2 Quenns Park – Arbroath   2 Coleraine – Ards   1 Borussia M. II – Viktoria Koln   2 Altona – St. Pauli 1910   2 Westfalia R. –...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
November 9, 2017 - 0 Коментари

Football – World Cup play-off: Sweden – Italy X Football – European Qualifiers U21: Armenia – Russia 2 Football – European Qualifiers U21: Malta – Turkey 2 Football – European Qualifiers U21: Scotland – Latvia...

Повеќе
November 8, 2017 - 0 Коментари

Football – World Cup play-off: Croatia – Greece 1 Football – European Qualifiers U21: France – Bulgaria 1 Football – European Qualifiers U21: Spain – Iceland 1 Football – European Qualifiers U21: Belgium – Cyprus...

Повеќе
November 8, 2017 - 0 Коментари

Football – European Qualifiers U19: Macedonia – Switzerland X Football – European Qualifiers U19: Iceland – Bulgaria 1 Basketball – Eurocup: Unics Kazan – Torino 1 Basketball – NBA: Boston Celtics – LA Lakers 1...

Повеќе
November 7, 2017 - 0 Коментари

 ...

Повеќе
November 7, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
November 7, 2017 - 0 Коментари

Sud America – Penarol   2 Tambov – Baltika K.   1 Sibir N. – Zenit   1 Ceara – Guarani   1 Oeste – Figueirense   1 Vila Nova – Santa Cruz   1 Vitoria – Palmeiras   2 Tom –...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

  Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. 1. Манчестер Сити-Арсенал – 15:15 Во овој меч се среќаваат два од најдобрите тимови во Европа.Домаќините се на прво место, што...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

 РЕАЛ СОСИЕДАД – ЕИБАР   1 Денеска во Примера на програмата е локалното баскиско дерби помеѓу екипите на Реал Сосиедад и Еибар. Иако сезоната за Сосиедад почна многу добро, сепак во октомври следуваше пад на формата...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

Sociedad – Eibar   1 Koln – Hoffenheim   GG&3+ St Etienne – Lyon   3+ Levanger – Ull/Kisa   2 Austria Vienna – Mattersburg    T1 2+ Nice – Dijon   3+  ...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Juventus -Benevento    1 PSV – Twente   1 Ajax – Utrecht   1 Manchester City – Arsenal   1 Olimpija Ljubljana – Ankaran H.   1 ICE HOCKEY Katowice – SMS PZHL   1 Cracovia K. – Unia...

Повеќе
November 4, 2017 - 0 Коментари

Football – England Premier League: Manchester City – Arsenal 1 Football – France Ligue 1: Marseille – Caen 1 Football – Spain La Liga: Real Madrid – Las Palmas 1 Football – Italy Seria A:...

Повеќе