Месечна архива: "December 2017"

December 4, 2017 - 0 Коментари

Football – Champions League: Roma – Qarabag 1 Football – Champions League: Barcelona – Sporting 1 Football – Champions League: Bayern Munich – PSG GG Football – Champions League: Manchester United – CSKA Moscow 1...

Повеќе
December 3, 2017 - 0 Коментари

Football – Bulgaria Parva Liga: Ludogorets – Dunav Ruse 1 Football – Denmark Superliga: Midtylland – Odense 1 Basketball – NBA: Atlanta Hawks – Brooklyn Nets 1 Basketball – NBA: San Antonio Spurs – Detroit...

Повеќе
December 3, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Севеља Атлетико-Луго – 18:00 Втората шпанска лига оваа сезона е многу интересна. Неколку тимови имаат реални шанси да се натпреваруваат за Лигата...

Повеќе
December 3, 2017 - 0 Коментари

Gijon – Zaragoza   1 Waregem – Gent   2 Thun – Young Boys   2 Getafe – Valencia   2 Darmstadt – Regensburg   GG&3+...

Повеќе
December 3, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Manchester City – West Ham United   1 Steaua – Juventus B.   1 Backa P. – Crvena Zvezda   2 Braga – P. Ferreira   1 PSV – Sparta R.    1 ICE HOCKEY N. Janow –...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Football – England Premier League: Manchester City – West Ham 1 Football – France Ligue 1: Montpelier – Marseille 1X Football – Italy Seria A: Benevento – Milan 2 Football – Italy Seria A: Inter...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Carrick Rangers – Coleraine   2 Sutjeska – Decic   1 Twente – Ajax   2 Zrinjski M. – Vitez   1 Zilina – Z. Podbrezova   1 ICE HOCKEY Valerenga – Stjernen   1 Jokerit – SKA St. Petersburg ...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Novara – Empoli   3+ Vallecano – Granada   GG Admira – St Polten   1 Altach – Sturm Graz   2 Wolfsberger – Rapid Vienna   2...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Manchester City – West Ham United   1 Carrick Rangers – Coleraine   2 Sutjeska – Decic   1 Twente – Ajax   2 Steaua – Juventus Bucuresti   1 Zrinjski – Vitez   1 Zilina – Z. Podbrezova   1 Bayern...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. Торки Јунајтед-Алдершот – 16:00 Торки се среќаваат со лидерот на табелата Алдершот и овде не веруваме на домаќините кои се на 22-та позиција...

Повеќе
December 1, 2017 - 0 Коментари

Football – England Premier League: Chelsea – Newcastle 1 Football – Germany Bundesliga: Bayern Munich – Hannover 1 Football – Spain La Liga: Barcelona – Celta Vigo 1 Football – Cyprus First Division: Apoel –...

Повеќе
December 1, 2017 - 0 Коментари

Football – Italy Seria A: Roma – Spal 1 Football – Portugal Primeira Division: Sporting Belenenses 1 Football – Russia Super League: CSKA Moscow – Tosno 1 Football – Holland Eerste Division: Cambuur – Telstar...

Повеќе