Дневна архива: "14/01/2018"

January 14, 2018 - 0 Коментари

До каде може да стигне Македонија на ова ЕП? Групна фаза Елиминација во главната фаза 5-6 место Елиминација во полуфинале 1-3 место quotes 2 know...

Повеќе
January 14, 2018 - 0 Коментари

Во супер интересен натпревар предмалку на Енфилд, Ливерпул со 4-3 славеше над Манчестер Сити и му го нанесе првиот пораз сезонава во Премиер Лигата. Натпреварот започна одлично за домаќините што резултираше за рано водство од...

Повеќе