Месечна архива: "January 2018"

January 7, 2018 - 0 Коментари

...

Повеќе
January 7, 2018 - 0 Коментари

Екипата на Милан е цврсто заинтересирана за ангажман на фудбалерот на Удинезе, Јакуб Јанкто, пренесуваат италијанските медиуми. Росоњерите испратиле писмо со интерес за чешкиот играч за врска, a според Кориере дело Спорт, Милан планира шест...

Повеќе
January 7, 2018 - 0 Коментари

Celta – Real Madrid   2 Huesca – Real Oviedo   1 Leganes – Sociedad    2 Nottingham Forest – Arsenal   2...

Повеќе
January 7, 2018 - 0 Коментари

FOOTBALL Barcelona – Levante   1 APOEL Nicosia – Alki Oroklini   1 Porto – Guimaraes   1 AEL Limasol – Ethnikos Achna   1 Moreirense – Benfica   2 ICE HOCKEY T. Podhale – Naprzod Janow   1 Mulhouse –...

Повеќе
January 7, 2018 - 0 Коментари

 ...

Повеќе
January 6, 2018 - 0 Коментари

ТИКЕТ НА ДЕНОТ – 06.01.2018 Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Атлетико-Гетафе – 18:00 Во натпревар од Шпанија се среќаваат тимот од 2-то место  Атлетико Мадрид против тимот...

Повеќе