Дневна архива: "26/02/2018"

February 26, 2018 - 0 Коментари

Некогашната мис бум бум , Сузи Кортез одлучи да го искористи светското првенство во Русија за да ја зголеми својата популарност која и ја донесе секси задникот....

Повеќе
February 26, 2018 - 0 Коментари

Како што самиот објави на својот профил  на Твитер, Усеин Болт потпиша договор со еден фудбалски клуб!...

Повеќе
February 26, 2018 - 0 Коментари

Фановите на ПАОК направија хаос во Солун во неделата вечер, кога судијата одлучи да не се одигра натпреварот против Олимпијакос, бидејќи тренерот на Атина беше погоден со предмет во главата....

Повеќе
February 26, 2018 - 0 Коментари

ПСЖ со 3-0 го доби француското дерби против Марсеј, но тимот беше повеќе разочаран од овој дуел отколку што славеше бидејќи Нејмар заработи повреда поради која можеби ќе го пропушти важниот меч со Реал Мадрид....

Повеќе
February 26, 2018 - 0 Коментари

Екипата на, Хјустон  вчера го надигра тимот на Денвер Нагетс (114-119) за 12. победа во низа. Гостите имаа одличен почеток на мечот, кој им овозможи лесна завршница. Предводени од најдобриот играч, Џејмс Харден, кој постигна 41 поен и ...

Повеќе