Daily Archives: "28/02/2018"

February 28, 2018 - 0 Comments

Аргентинските и италијански медиуми лансираа вистинска „бомба“ и открија секс-скандал во фудбалскиот клуб Интер, во кој главен актер е сопругата на капитенот Икарди, Ванда Нара....

Повеќе
February 28, 2018 - 0 Comments

Од наредната сезона 2019/2020 во месец Февруари екипите од англиското острово ќе добиваат двонеделна пауза....

Повеќе
February 28, 2018 - 0 Comments

Љубителите на фудбалот од стариот континет веке со години се навикнаа да ги следат натпреварите од лигата на шампиони во препознатливиот термин од 20:45....

Повеќе