Daily Archives: "03/03/2018"

March 3, 2018 - 0 Comments

Еден од најконтроверзните фудбалски агенти, Мино Рајола му испрати предупредување на Жозе Мурињо и му порача дека е подготвен веднаш да му најде нов клуб на Пол Погба доколку Французинот има проблеми на Олд Трафорд...

Повеќе
March 3, 2018 - 0 Comments

Во денешниот свет на обложувањето можете да пронајдете многу брокери за обложување. Но, дали сите тие се сигурни и вистински? Па, како што многу од вас веќе почувствувале – не, не се сите. Често пати,...

Повеќе
March 3, 2018 - 0 Comments

Иако веќе подолго време Микел Хансен е во љубовна врска со својата девојка Стефани Гунделах, дури сега ја покажа во јавност....

Повеќе