Дневна архива: "02/05/2018"

May 2, 2018 - 0 Коментари

Вечерва на програмата е реванш дуелот од полуфиналето во лигата на шампионите, каде Рома на домашен терен го прешекува Ливерпул.Натреварот ќе започне во стандардниот термин од 20:45....

Повеќе
May 2, 2018 - 0 Коментари

Реал Мадрид е првиот финалист во Лигата на шампионите, откако „кралевите“ во драматичен натпревар одиграа нерешено 2-2 на „Сантијаго Бернабеу“ против германски Баерн Минхен....

Повеќе
May 2, 2018 - 0 Коментари

Во продолжение Ви ги прикажуваме тикетите од оние кои навистина немаа среќа изминатиов викенд....

Повеќе
May 2, 2018 - 0 Коментари

Во прилог тикетите од мајсторите на изминатово коло. Кој си знае, си знае! ...

Повеќе