Дневна архива: "08/05/2018"

May 8, 2018 - 0 Коментари

Легендарниот менаџер на Манчестер Јунајтед, Сер Алекс Фергусон се разбудил од кома по операцијата која ја претрпе поради излив на крв во мозокот....

Повеќе
May 8, 2018 - 0 Коментари

Добри вести стигнуваат од Мадрид кога е во прашање повредата на Португалскиот ас, Кристијано Роналдо....

Повеќе