Дневна архива: "17/05/2018"

May 17, 2018 - 0 Коментари

Стратегот на Ливерпул одлучи да ги одведе своите играчи во Марбејла како најдобро и идеално место за последните подготовки пред големото финале во Лигата на шампионите, а бидејќи првиот ден е предвиден за одмор, дел...

Повеќе
May 17, 2018 - 0 Коментари

Дубл за денес ...

Повеќе
May 17, 2018 - 0 Коментари

Легендарниот италијански голман Џанлуиџи Буфон денеска на посебна прес конференција соопшти дека по 17 години си заминува од Јувентус....

Повеќе