Атрактивната сопругата на Фирмињо ја запали Ибица (фото)

Published On 17/05/2018 » 734 Views» Slider, ТАЈМ АУТ

Стратегот на Ливерпул одлучи да ги одведе своите играчи во Марбејла како најдобро и идеално место за последните подготовки пред големото финале во Лигата на шампионите, а бидејќи првиот ден е предвиден за одмор, дел од играчите на Ливерпул не пропуштија шанса да посетат дел од најлуксузните и елитни места во Шпанија.

Така, шпанските папараци успеаја да го уловата Роберто Фирмино на луксузна јахта на Ибица, со тоа што сепак ѕвездата на Ливерпул остана во втор план на својата атрактивна сопруга Лариса Переира кој со својот провокативен костим за капење го украде шоуто на јахтата и стана хит на социјалните мрежи.

firmino-zena2

Share this post
Tags

Comments are closed.