BET-IBC предлог типови за обложување (12.03)

Published On 12/03/2018 » 461 Views» Slider, ТИПОВИ

Денес, во стандардниот термин за Holland eerste divisie од 20ч,  има 10 натпревари. Еден од нив е натпревар во кој екипите на Almere i Telsar ќе ги одмерат силите на  стадионот во Јанмар.

Алмере се наоѓа на 10. место со 39 поени, додека Телсар е 4ти. со 48 поени.

Ова се два тима со просек од 3,7 и 4 гола по натпревар. Во 2/3 од  натпреварите на  Телсар има 4 или повеќе голови, а во последните 5 натпревари, во просек по 5 гола по натпревар.

На еднен од натпреварите помеѓу два тима минатата сезона, Алмере забележа победа со резултат 3: 6.

Наш предлог тип GG3 +  или GG4+

Chaves – Sporting.

Чавес е на 6 место со 36 поени, додека Спортинг од Лисабон на 3 место со 59 поени. Евентуалната победа на Спортинг им дава  шанса да се приближи до ривалите  Бенфика со 3 поени и лидерот на Порто со 5 поени.

Иако натпреварите на денешните ривали не сугерираат ефективен натпревар, традицијата сугерира многу повеќе, па GG4 + беше одиграно  на 4 од 5 последни натпревари. Квотата за овој тип е 4.30.

22.10.17 PL Sporting Chaves 5 : 1
21.05.17 PL Sporting Chaves 4 : 1
17.01.17 TP Chaves Sporting 1 : 0
14.01.17 PL Chaves Sporting 2 : 2
23.01.99 PL Chaves Sporting 2 : 2

Наш предлог тип GG

Wattens Kapfenberg

На табелата, Ватенс е на 9. место со 18 поени, додека Капфенберг е на 7 место со 22 поени. Двaта тима водат тесна борба за опстанок  со ФАК Виена и Б.В. Линц.

Кога се во прашање головите, двата тима се во просек околу три гола по натпревар. На последните пет натпревари помеѓу нив се постигнуваа доста погодици.

22.09.17 ERS Kapfenberg Wattens 1 : 1
04.08.17 ERS Wattens Kapfenberg 3 : 1
02.05.17 ERS Wattens Kapfenberg 4 : 1
10.03.17 ERS Kapfenberg Wattens 2 : 1
18.10.16 ERS Wattens Kapfenberg 3 : 3

Наш предлог тип GG ili GG3+

Дали барате место за да ставите облози на некое од горенаведените натпревари? или можеби на сите од нив? Најдобар букмејкер агент ви дава решениеto.

Исто така, за да заштедите време, можете да се обложувате на повеќе сметки со регистрирање на VIP-IBC.

Бидете бр.1 во обложувачки свет и отворите обложувачка сметка сега со BET-IBC .

BET-IBC исто така нуди и подарок за играчи на високи износи, а за оние кои навистина сакаат да го допрат врвот и да се обложуваат во обложувалници без лимит, VIP-IBC ќе се погрижи да бидат задоволни. BET-IBC овозможува и највисоки влогови и во помали лиги преку Skype обложување.

Share this post
Tags

Comments are closed.