BET-IBC предлог типови за обложување

02/06/2018 » Slider, ТИПОВИ

Онлајн агентот за азијатски букмејкери со неколку совети ќе ви помогне околу типувањето за денес.

England vs Nigeria – тип 1


Англија на Вембли ја пречекува репрезентацијата на Нигираја во подготвителен натрепвар пред мундијалот во Русија.Англичаните не постигнуваат многу погодици, сакаат да ја контролираат играта и држат топката но имаат потешкотија во нападот.Нигерија има доста интересен состав со неколку квалитетени играчи, Ихеаначо, Ивоби , Ндиди, Оби, Мозес.Сепак на последниот натпревар со Конго тие изиграа нерешено и не покажаа премногу.Квалитетната одбрана е главна предност на Англија додека во нападот целата игра е концентрирана околу Хари Кејн кој во последните сезони покажа дека нема проблеми про постигнување на погодоци.Предност на Англија е дека нивниот состав е сличен со оној од европското првенство и играчите доволно добро се познавнаат.На овој меч очекуваме победа на Англија.

Бесплатната платформа за онлајн обложување, Ви нуди можност да се обложувате на високи облози без лимит во Азија.


Goerges vs S. Williams – тип (21.5 +)


Серена Вилијамс се враќа на терените по породилната пауза.Поради паузата има загубено доста поени и сега е во малку отежната ситуација бидејки треба да игра со подобри противници на почетокот на турнирите.Во првите 2 натпревари се виде дека е далеку од нејзината препознатлива форма, но одличниот сервис и овозмуѓува да излезе на крај со противниците.Таа сеуште има потешкотии при движењата поради вишокот на килограми.На другата страна германаката игра сосема солидно досега и дефинитивно ќе сака да се покаже денеска против Серена.Не очекува тежок и интересен дуел со доста гемови.


Sharapova vs Pliskova – тип (21.5+)


Последите 4 мечеви на Каролина Плискова завршуваат со плус гемови.Нејзината најголема предност е одличниот сервис можеби најдобар после Серена.На сите мечеви забележува голем број на Асови,додека пак ретрнот и е слаба страна.Исто така нејзиното странично движење не и е една од појаките страни.На другата страна ја имаме Марија Шарапова на која ретрн играта и е најака страна.По поразот во Штутгард таа ја подигна формата и игра се подобро.Денеска очекуваме неизвесен и долг натревар со 2 тенисерки доминантни на својот сервис.

BET-IBC исто така нуди и подарок за играчи на високи износи, а за оние кои навистина сакаат да го допрат врвот и да се обложуваат во обложувалници без лимит, бесплатната обложувачка плaтформа ќе се погрижи да бидат задоволни. BET-IBC овозможува и највисоки влогови и во помали лиги преку Skype обложување.

Tags