Вести од Категорија "ТАЈМ АУТ"
December 23, 2013 - 0 Коментари

Бразилската манекенка Лариса Оливеира излезе во јавност со приказна дека го “фатила на дело”, напаѓачот на Барса. Лариса тврди дека Нејмар ја изневерил својата девојка Бруни. “Не знам како не му е срам”, изјави госпоѓицата...

Повеќе
December 23, 2013 - 0 Коментари

Девојката која го воодушеви светот во текот на извлекувањето на групите за Светско првенство, многу ги налути Иран, каде преносот од ждрепката беше прекинат поради неприфатливи сцени за исламската заедница. Крива е Фернанда Лима бидејќи...

Повеќе
December 22, 2013 - 0 Коментари

Многу луѓе се собраа денеска пред хипермаркетот на Карфур, во Скопје Сити Мол. Промоциите на “Виното на Металург“ и на новогодишниот календар на Металург станаа повод за наша нова средба со многубројните фанови и пријатели...

Повеќе
December 11, 2013 - 0 Коментари

Вечерва во 20.45  најдобриoт макеоднски фудбалер, Горан Пандев со Наполи ја игра решавачката средба против Арсенал за влез во следната фаза од Лигата на Шампионите. Еветуалната победа на „Сан Паоло“ не значи и пласман на...

Повеќе
December 10, 2013 - 0 Коментари

Со учество на четри тима: СКК Златоврв- Прилеп, СКК Екстрем- Скопје,  СКК Вардар- Скопје и домаќинот на ова натреварување СКК Вертикал- Битола, се одржаа натревари во машка и женска конкуренција. На истиот беа постигнати следните...

Повеќе
October 20, 2013 - 0 Коментари

Ким Кардашијан повторно се најде на насловните страни минатата недела, кога на инстаграм постави своја слика во костум за капење. Оваа слика го привлече вниманието на многу познати личности. Многу интересна фотомонтажа направиja фановите на...

Повеќе
October 9, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 9, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 7, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе