Вести од Категорија "ТИПОВИ"
October 22, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Евертон-Арсенал – 14:30. По осум круга од почетокот на Премиер Лигата во Англија, тимот на Евертон освои само 8 поени и е...

Повеќе
October 22, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Tatran Presov – Zilina   2 Viktoria P. – Brno   1 Lazio – Cagliari   1 Gimnastic – Alcorcon   1 ICE HOCKEY Lillehammer  Kongsvinger   1 Tatry Podhale – Naprzod Janow   1 H. Kralove – Benzina Litvinon ...

Повеќе
October 22, 2017 - 0 Коментари

Marseille – PSG    2&GG Wolfsburg – Hoffenheim   GG&3+ Atalanta – Bologna   GG Luzern – Young Boys   GG&3+...

Повеќе
October 21, 2017 - 0 Коментари

Football – England Premier League: Everton – Arsenal GG Football – Spain La Liga: Real Madrid – Eibar 1 Football – Austria Bundesliga: Admira – RB Salzburg GG Football – Italy Seria A: Milan –...

Повеќе
October 21, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Бристол –Лидс 16:00 Два тима од  шампионатот се среќаваат и се борат за влез во победничката Премиер лига. Лидс сеуште не...

Повеќе
October 21, 2017 - 0 Коментари

 СПЕЦИЈА – ПЕРУЏА  БИЛО КОГА X / КОНЕЧЕН ТИП X  По трите порази по ред на Перуџа и двата на Специја нема ништо подобро од опоравување со по еден поен на контото на двете екипи....

Повеќе
October 21, 2017 - 0 Коментари

Valencia – Sevilla   GG&3+ Napoli – Inter   1 Betis – Alaves   1 Newcastle – Crystal Palace   GG Eintracht Frankfurt – Dortmund   GG&3+      ...

Повеќе
October 21, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Barcelona – Malaga   1 Levadia T. – Viljandi    1 Manchester City – Burnley   1 Crawley – Luton    2 Nomme K. – Paide L.   1 ICE HOCKEY Yunos Minsk – Lida   1 Sparta...

Повеќе
October 20, 2017 - 0 Коментари

Football – England Premier League: Chelsea – Watford 1 Football – England Premier League: Manchester City – Burnley 1 Football – France Ligue 1: Monaco – Caen 1 Football – Italy Seria A: Sampdoria –...

Повеќе
October 20, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Брајтон-Евертон -14:30 Вечерва во 20:00 часот е 10-тиот круг на холандската прва дивизија. Тимовите што ги одбравме да ги типуваме се...

Повеќе
October 20, 2017 - 0 Коментари

Football – Slovenia Prva Liga: Olimpia Ljubljana – Triglav 1 Football – Holland Eerste Divisie: Jong PSV – Waalwijk GG Football – Jong Az – Emmen 3+ Basketball – NBA: Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers...

Повеќе
October 20, 2017 - 0 Коментари

Goztepe – Alanyaspor   3+ West Ham – Brighton   1 Schalke – Mainz   GG Dusseldorf – Darmstadt   1 St Patricks – Cork City    1    ...

Повеќе
October 20, 2017 - 0 Коментари

Barcelona – Malaga   1 Levadia T. – Viljandi   1 Manchester C. – Burnley   1 Porto – Pacos Ferreira   1 Tatran P. – Zilina   2 Plzen – Brno   1 Nomme Kalju – Paide   1 Crvena Z....

Повеќе
October 19, 2017 - 0 Коментари

Football – Europa League: Hapoel Beer Sheva – FCSB 1 Football – Europa League: Marseille – Guimares 1 Football – Europa League: Zenit – Rosenburg 1 Football – Europa League: Ostersund – Athletic Bilbao GG...

Повеќе
October 19, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Zenit – Rosenborg   1 Milan – AEK   1 Albirex N. – Hougang   1 Vardar – Real Sociedad   2 ICE HOCKEY Storhamar Dragons – Stjernen   1 Vaxjo Lakers – Malmo   1 Shalhter Soligorsk – Lida ...

Повеќе
October 18, 2017 - 0 Коментари

Football – Champions League: Qarabag – Atletico Madrid 2 Football – Champions League: Barcelona – Olympiakos 1 Football – Champions League: Anderlecht – PSG 2 Football – Champions League: Bayern Munich – Celtic 1 Football...

Повеќе