Вести од Категорија "ТИПОВИ"
January 22, 2016 - 0 Коментари

По неколку неделна пауза денес започнува вториот дел од Бундеслигата. Од 20:30 играат Хамбургер и Баерн Минхен. Утре од 15;30 Хановер ќе го пречека Дармштад. Овој натпревар е од голема важност за Хановер кој доколку...

Повеќе
January 22, 2016 - 0 Коментари

  19. КОЛО     ПЕТОК Наш тип 20:00 Гронинген НЕЦ САБОТА 18:00 Хераклес Де Графшап 1X 19:45 Ајакс Витесе ГГ 19:45 Ексцелзиор Рода 20:45 Херенвен Вилем II НЕДЕЛА 12:30 АЗ Алкмар Фејенорд ГГ 14:30...

Повеќе
January 22, 2016 - 0 Коментари

Овој викенд во Шпанската Примера Дивизион се игра 21 коло. Колото се отвара вечерва со натпреварот помеѓу Спортинг Хихон и Реал Сосиедад. Утре од 16 часот Барселона гостува кај Малага.  Барселона е апсолутен фаворите, додека...

Повеќе
January 22, 2016 - 0 Коментари

Вечерва со натпреварот помеѓу Рен и Ајачио започнува 22. коло од Француската Лига 1. Дербито на колото се игра во недела навечер, а во него играат Олимпик Лион и Олимпик Марсеј. И Лион и Марсеј...

Повеќе
January 22, 2016 - 0 Коментари

Спорт Натпревар Тип Коефициент Тенис Лопез – Иснер 2 1,45 Фудбал Алмере – Телстар 3+ 1,55 Фудбал Салернитана – Бреша ГГ 1,90 Ракомет Конго – Тунис 2 1,10 Сигурност: 0,8/1...

Повеќе
January 22, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
January 21, 2016 - 0 Коментари

Спорт Натпревар Тип Коефициент Фудбал Ст. Етијен – Ајачио 1 1,60 Фудбал Севиља – Мирандес 1 1,25 Ракомет Франција – Белорусија 1 1.05 Кошарка Реал М. – Барселона 1 1,65 Предлог типовите за вчера можете...

Повеќе
January 21, 2016 - 0 Коментари

Вчерашните типови на Зулу Бет се достапни ТУКА.  ...

Повеќе
January 20, 2016 - 0 Коментари

Фудбал Атл. Билбао Барселона ГГ 1.70   WIN Тенис Монфис Махут 1 1.30  WIN Тенис Смичек Троицки 2 1.20  WIN Ракомет Русија Црна Гора 1 1,30  WIN...

Повеќе
January 20, 2016 - 0 Коментари

   кликни на сликата  ...

Повеќе
January 19, 2016 - 0 Коментари

Ракомет Македонија Србија 1 2,00 Тенис Ник Киргос Пабло Куевас 1 1,15 Тенис Марин Чилиќ Алберт Рамос 1 1,15 Кошарка Њу Орлеанс Минесота 1 1,55 Ракомет Хрватска Исланд 1 1,50 Сигурност: 0,80/1,00...

Повеќе
January 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
January 18, 2016 - 0 Коментари

ОСС – Венло – ГГ 1,50 Хелмонд Спорт – Јанг Ајакс  – 3+ 1,55 Специја – Александрија – 0-2  1,65...

Повеќе
January 18, 2016 - 0 Коментари

Date FOOTBALL MATCHES OUTCOME PREDICTION AVERAGE ODDS HOME team – AWAY team 1 X 2 TIPS 1 X 2 18-01, 14:00  Al Arouba – Salah 60% 13% 26% 1 10 1.28 4.34 8.66 18-01, 14:00...

Повеќе
January 17, 2016 - 0 Коментари

Date FOOTBALL MATCHES OUTCOME PREDICTION         AVERAGE ODDS       HOME team – AWAY team 1 X 2 TIPS   1 X 2 17-01, 12:00  RCD Mallorca – Real Valladolid 32%...

Повеќе
January 17, 2016 - 0 Коментари

БОЛОЊА – ЛАЦИО          Било кога X     (1.70) Болоња е екипата со најмалку нерешени во Серија А. Од 19 натпревари Болоња има одиграно само една нерешена. Лацио пак, нема одиграно...

Повеќе