Вести од Категорија "ТИПОВИ"
February 24, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 24, 2016 - 0 Коментари

Еуро Куп Нижни Новород Зенит 1 1,70 Еуро Куп Пинар Каршиака Галатасарај 1 1,70 Еуро Куп Лимож Гран Канариа 1 1,85 АТП Дубаи Колшраибер Чориќ 1 1,50 АТП Сао Паоло Гиралдо Елиас 1 1,45 ВТА...

Повеќе
February 23, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 23, 2016 - 0 Коментари

Лига на Шампиони(23.02/ 20:45 часот) Арсенал – Барселона Арсенал досега не губел во Лондон од Барселона, но никогаш не ја ни елиминирал. Помеѓу овие два клуба до сега се одиграле пет средби и на сите...

Повеќе
February 23, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 23, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 23, 2016 - 0 Коментари

  АТП Дубаи 12:30 Колшреибер Иљхан 1 АТП Дубаи 17:30 Клижан Киргиос 2 ВТА Доха 13:30 Гаспарјан Петковиќ 2 ВТА Доха 13:30 Касаткина Винчи 2 ВТА Доха 15:00 Бабош Ерани 2...

Повеќе
February 22, 2016 - 0 Коментари

ВТА Доха 13:30 Гарсиа – Веснина Тип-1 1,30 ВТА Доха 13:30 Тсуренко – Винчи Тип-2 1,35 ВТА Доха 15:00 Пиронкова – Ерани Тип-2 1,50 ВТА Доха 15:00 Возниацки – Конјух Тип-1 1,25 ВТА Доха 16:30...

Повеќе
February 22, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 21, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 21, 2016 - 0 Коментари

Италија Серија А (21.02/ 20:45 часот) Рома – Палермо Рома по доаѓањето на новиот тренер Лучијано Спалети, како да се препороди, победи на последните четири натпревари во Сериа А, тие играа неделава натпревар од Лигата...

Повеќе
February 21, 2016 - 0 Коментари

Шпанија Ла Лига (20.02/ 20:30 часот) Атлетико Мадрид – Виљареал Атлетико Мадрид важи за клуб кој игра дефанзивно, ретко примаат голови, тие оваа сезона примија само 11 гола во Ла Лига најмалку од сите. Атлетико...

Повеќе
February 21, 2016 - 0 Коментари

  Баскет-21:30 Оклахома Сити Кливленд 1 Хокеј-15:00 Цска Москва Слован Б. 1 Фудбал-18:00  Галатасарај Трабзонспорт 1 Тенис-17:00 Севастова Боушард 2 Тенис-22:30 Куевас Пеља 2...

Повеќе
February 21, 2016 - 0 Коментари

Холандија Ередивизе (21.02/ 16:45 часот) Феенорд – Рода Феенорд го денесе пред неколку дена на клупата Дик Адвокат, како помошник тренер на Бронхорст.  Феенорд нема победа оваа година сеуште, и сега е на 6-та позиција....

Повеќе
February 21, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 21, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе