Вести од Категорија "ТИПОВИ"
February 20, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 20, 2016 - 0 Коментари

Германија Бундеслига (20.02/ 15:30 часот) Херта – Волфсбург Херта ги одигра без голови последните два натпревари дома против Аугсбург и Борусија Дортмунд, а не постигна гол ниту кај Штитгард во поразот од 2:0. Волфсбург играше...

Повеќе
February 20, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 20, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 20, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 20, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

22. коло од германската Бундес Лига започнува вечерва со натпреварот помеѓу Ајнтрахт Фанкфурт – Хамбургер. Несомнено најинтересен натпревар е оној во недела помеѓу Баер Леверкузен и Борусија Дортмунд. По победата над Спортинг Лисабон односно Порто...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

Calcio Tips и за ова коло типува за нас Повеќе за Калчо Тип можете да видите на нивната ФБ страница на следниот линк: facebook.com/kalcotip1x2...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

Италија Серија А (19.02/ 20:45 часот) Болоња – Јувентус Јувентус е во фантастична серија, на последните 16 натпревари во Серија А не изгуби ниту еден бод, и со тоа се искачи од 17-та позиција на...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

20:00 ФК ОСС ФК Јанг Ајакс 3+ 20:00 Хелмонд Спорт ВВВ Венло 3+ 20:00 Оксер Ајачио ГГ ...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
February 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе