Вести од Категорија "ТИПОВИ"
January 16, 2016 - 0 Коментари

  Најавата за Англиската Премиер лига и ПРЕДЛОГ ТИПОВИТЕ можете да ги погледнете ТУКА Најавата за Италијанската Серија А и ПРЕДЛОГ ТИПОВИТЕ можете да ги погледнете ТУКА Најавата за Шпанската Примера и ПРЕДЛОГ ТИПОВИТЕ можете да ги...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

18:00 Унгарија – Црна Гора Унгарците играат одличен ракомет, нивните тимови Веспрем и Пиг Сегед се сосема солидни во ракометната лига на шампиони, Миклер брани во одлична форма. Габор Цасар во Кадетен и Ласло Наѓ...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

Викендов на програмата е 20. коло од Италијанската Серија А. Колото се отвара денес во 15:00 часот во Бергамо со натпреварот помеѓу домашната Аталанта и Интер. По минатонеделниот “студен туш” од Сасуоло, Интер и Роберто...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

  Со натпреварот помеѓу Тотенхем и Сандерлен, денес во 13:45 минути започнува 22. коло од најелитното фудбалско натпреварување на Островото. Погледите на сите љубители на фудбалот ова коло ќе бидат повторно насочени на Енфил каде...

Повеќе
January 15, 2016 - 0 Коментари

Хрватска – Белорусија  Хрватска е во добра форма и е голем фаворит за првото место во групата и пласман во 1/2 финалето. На претходното европско ја победи Белорусија со 11 разлика, а од тогаш Хрватска...

Повеќе
January 15, 2016 - 0 Коментари

Венло – Алмере – 1&3+ 1,80 Мастрих – Хелмонд Спорт 3+ 1,60 Волендам – Бреда ГГ 1,45 ...

Повеќе
January 14, 2016 - 0 Коментари

Атлетико Мадрид – Рајо Ваљекано 1-1 1,70 Првиот натпревар заврши 1-1. Атлетико и покрај многуте шанси не успеа да победи, па вечерва не би требало да има проблем пред својте гледачи, кои сега откако Реал...

Повеќе
January 14, 2016 - 0 Коментари

Денес на програмата на евролигата се четири натпревари: 18:00 Цска Москва – Барселона 1 1,35 Русите оваа сезона играат одлично, загубија само двапати, дома од Уникаха и на гости кај Кимки, додека Барселона игра лошо...

Повеќе
January 13, 2016 - 0 Коментари

Натпреварување Пар Тип Коефициент Тенис Томиќ – Габашвили 1 1,28 Тенис Халеп – Кузнецова 1 1,44 Тенис Баутиста – Ишнер 2 1,61 Тенис Фоњини – Цонга 2 1,36...

Повеќе
January 13, 2016 - 0 Коментари

Натпреварување Пар Тип Коефициент Фудбал Милан – Карпи X-1 4,30 Фудбал Стоук – Норвич X 3,25 Фудбал Боависта – Порто X-2 4,00  ...

Повеќе
January 13, 2016 - 0 Коментари

    Вечерва во рамките на 20. коло од Англиската Премиер лига се играат 8 натпревари. Челзи на домашен терен ќе брка втора победа во низа против ВБА додека пак Евертон гостува во Манчестер кај...

Повеќе