Дали сте знаеле дека овие фудбалери играле заедно? (ФОТО)

 

 

1. Алексис Санчез и Фалкао – Ривер Плата (2007-2008)

 

2. Ривалдо и Јаја Туре – Олимпијакос (2005-2006)

 

3. Френк Лампард и Давор Шукер – Вест Хем (2000-2001)

4. Џејми Варди и Хери Кејн – Лестер (2012-2013)

5. Маурисио Покетино и Роналдињо – ПСЖ (2001-2003)

 

6. Мануел Нојер и Раул – Шалке 04 (2010-2013)

 

7. Диего Симеоне и Андреа Пирло – Интер  (1998-1999)

 

8. Серхио Рамос и Дани Алвес – Севиља (2003-2006)

 

9. Клаудио Каниџа и Микел Артета – Глазгов Ренџерс (2002-2003)

 

10. Тони Крос и Артуро Видал – Баер Леверкузен (2008-2010)

 

ИЗВОР: marca

 

Тагови