Дубл на денот (18.04)
Објавено на 18/04/2018 | Slider, ТИПОВИ

Предлог дубл за денес Евролига (18.04):

Фенербахче – Басконија  1 (Евролига кошарка)

Олимпијакос – Жалгирис  1 (Евролига кошарка)

Тагови