Дубл на денот (20.04)
Објавено на 20/04/2018 | Slider, ТИПОВИ

Предлог дубл за денес Евролига (20.04):

Фенербахче – Басконија  1 (Евролига кошарка)

Олимпијакос – Жалгирис  1 (Евролига кошарка)

Тагови