Еве што е популарно на денешните насловни (ФОТО)
Објавено на 12/10/2017 | Меѓународен Фудбал, ФУДБАЛ

La Gazzetta dello Sport

Corriere dello Sport

Tuttosport

Marca

AS

Sport

L'Equipe

FotoMaç

 

Тагови