Го промаши невозможното (ВИДЕО)

Играчот од средниот ред на тимот од романскиот главен град Букурешт Јонит Константе, има за што да се срами, откако промаши нешто што беше невозможно да се промаши против гостинскиот тим на Виторул…

 

Тагови