Кога си познат поради својата девојка, а не поради спортот!
Објавено на 10/05/2018 | Slider, ТАЈМ АУТ

Голманот на Аталанта Пјерлуиџи Голини има проблем да се избори за стартната позиција во својата екипа, но тоа не е проблем да биде често во италијанските медиуми, а најзаслужна за тоа е неговата девојка која многу често објавува секси фотки на својот инста профил.

Due di ♠️ raga …

A post shared by LeDonatella (@ledonatellaofficial) on

Età : 24 Professione : Genio Segni particolari : il mio Talento . #MySelf

A post shared by LeDonatella (@ledonatellaofficial) on

#Sis❤️ . •Campaign2k18 @exes_official •

A post shared by LeDonatella (@ledonatellaofficial) on

✨✨✨

A post shared by LeDonatella (@ledonatellaofficial) on

 

Тагови