Летечкиот Талески (ВИДЕО)
Објавено на 16/01/2018 | Slider, РАКОМЕТ

Дефинитивно најдобриот погодок во второто коло од Европското првенство во Хрватска е цепелинот на Талески и Лазаров.

Тагови