Најдобрите 5 дресови во Примера (ФОТО)

 

5 – БАРСЕЛОНА

4 – СЕВИЉА

3- РЕАЛ МАДРИД

2 – ДЕПОРТИВО ЛА КОРУЊА

1 – ВАЛЕНСИЈА

Тагови