Ова се најголемите промашувања во Бундес Лигата сезонава (ВИДЕО)

Левандовски, Мане, Модесто, Азар… Тоа се дел од актерите во серијата ‘Најголеми промашувања на полусезоната во Бундес Лигата”.


 

Тагови