РФМ отвори фан шоп
Објавено на 18/02/2017 | РАКОМЕТ

Ракометната Федерација на Македонија ги следеше примерите од големите федерации и по нивниот “рецепт” отвори фан шоп. Во рамките на Телеком Арената во Скопје, РФМ на верните навивачи ќе им понуди широк асортиман на навивачки реквизити вклучувајќи и дресови од нашите најдобри ракометари.

 

FB_IMG_1487340061509

Тагови