Сексипилната бразилка најави: Мојот задник ќе ги предвидува резултатите на мундијалот во Русија
Објавено на 26/02/2018 | Slider, ТАЈМ АУТ

Некогашната мис бум бум , Сузи Кортез одлучи да го искористи светското првенство во Русија за да ја зголеми својата популарност која и ја донесе секси задникот.

Сузи најави дека ќе ги предвидува резултатите така што на нејзиниот задник ќе ги напише бројките од предвидениот резултат.

“Мојот задник ќе ги предвиди резултатие , се недевам дека ќе им донесам среќа на Нејмар и Бразил” – изјави Сузи.

Messi Christmas!🎄🎅🎁 Ganhamos no Bernabéu 3×0 e o melhor do mundo de verdade fez 526 gols nas ligas européias. #LaLiga #ViscaBarça #FCBarcelona #ElClasico #Messi #FelizNavidad 💙❤⚽🏆

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

💋

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

Тагови