Сексипилната Бугарка на своите гради го типува натпреварот помеѓу Јувентус и Реал Мадрид (ФОТО)
Објавено на 03/04/2018 | Slider, ТАЈМ АУТ

Бугарската старлета Нефи Иванова на своите гради го прогнозираше вечерашниот дуел од четвртфиналето во Лигата на шампиони помеѓу Јувентус и Реал Мадрид.

Според нејзината прогноза резултатот ќе заврши со победа на Јуве од 2:1.

Станува збор за реклама на една бугарска обложувалница која на тој начин ги привлекува потенцијалните муштерии да се обложуваат.

Image result for нефи иванова

Тагови