Сингл на денот – Ники Минај

Published On 15/10/2016 » 2203 Views» СИНГЛ НА ДЕНОТ

Сингл на денот за денес е Ники Минај, американска раперка, пејачка и текстописец. Родена е во Трининдад и Тобаго, а меѓудругото е заштитен знак на Адидас.

Share this post
Tags

Comments are closed.