Преглед на "1xbet" Tag
November 19, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. Вердер Бремен-Хановер – 18:00 Домаќините сеуште немаат победа од почетокот на сезоната и сè уште бараат некој  за да изненадат и да...

Повеќе
November 18, 2017 - 0 Коментари

ТИКЕТ НА ДЕНОТ – 18.11.2017 Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Рома-Лацио – 18:00 Рома освои 5 бода од последните 6 натпревари и е еден бод зад Лацио...

Повеќе
November 11, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. 1. Данска-Ирска– 20:45. Во овој дуел се среќаваат екипите на Данска против Ирска. Во овој дуел букмејкерите даваат убедлива победа за Данска,...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Алжир-Нигерија – 20:30. Нашето предвидување за натпреварот меѓу Алжир и Нигерија за квалификациите за светско првенство е гол / гол. Мислиме дека нема...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

  Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. 1. Манчестер Сити-Арсенал – 15:15 Во овој меч се среќаваат два од најдобрите тимови во Европа.Домаќините се на прво место, што...

Повеќе
October 29, 2017 - 0 Коментари

  Лестер-Евертон – 17:00. Нашата прогноза за дербито помеѓу Лестер и Евертон е Г/Г. Домаќинот Лестер е во подобра форма и постигнува многу голови. Евертон е во груба позиција откако беше отпуштен од менторот Роналд...

Повеќе
October 21, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Бристол –Лидс 16:00 Два тима од  шампионатот се среќаваат и се борат за влез во победничката Премиер лига. Лидс сеуште не...

Повеќе
October 15, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Брајтон-Евертон -14:30 По неколку неуспешни гостувања на гостите од Евертон, мислам дека е време да покажат добар фудбал и да успеат...

Повеќе
October 14, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Манчестер Сити-Сток -16:00 Един натпревар од Англиската лига. Гостите се со многу слабо претставување до моментов, многу лоши резултати, како и...

Повеќе
October 13, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Бирминген-Кардиф – 20:45. Бирмингем се прилично назад во првенството и мислиме дека гостинстите немаат право да направат грешка, едните се борат...

Повеќе
October 10, 2017 - 0 Коментари

  На интернет можете да најдете многу опции за гледање на фудбал или други спортови и тоа преку платени сајтови кои предлагаат квалитетни преноси со висока резолуција, преку кабелските оператори или преку бесплатни стримови во...

Повеќе
October 8, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Перуџа-Про Верчели -15:00 Нашата прва прогноза за недела ќе биде меч на италијанската Серија Б, натпреварот помеѓу Перуџа и Про Верчели....

Повеќе
October 7, 2017 - 0 Коментари

  Денес очекуваме многу возбудливи натпревари во претпоследниот квалификациски круг за Светското првенство во Русија следната година. Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. Белорусија-Холандија -20:45 Првиот дуел за...

Повеќе
October 6, 2017 - 0 Коментари

ТИП заедно со онлајн обложувалницата 1xbet предлагаат тикет за викендот. Новата онлајн обложувалница 1xbet нуди добри коефицинети и голем број на натпревари, можете да се уверете сами (линк кон сајтот). 10761 | ФИФА Квалификации за СП...

Повеќе
October 1, 2017 - 0 Коментари

ТИП заедно со онлајн обложувалницата 1xbet предлагаат тикет за викендот. Новата онлајн обложувалница 1xbet нуди добри коефицинети и голем број на натпревари, можете да се уверете сами (линк кон сајтот). Newcastle – Liverpool Newcastle имаше...

Повеќе