Преглед на "1xbet" Tag
December 9, 2017 - 0 Коментари

ТИКЕТ НА ДЕНОТ – 09.12.2017 Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Миделзбро-Ипсвич – 16:00 Два сосема слични тимови се соочуваат денес и мислиме дека тука двата тима се...

Повеќе
December 3, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Севеља Атлетико-Луго – 18:00 Втората шпанска лига оваа сезона е многу интересна. Неколку тимови имаат реални шанси да се натпреваруваат за Лигата...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. Торки Јунајтед-Алдершот – 16:00 Торки се среќаваат со лидерот на табелата Алдершот и овде не веруваме на домаќините кои се на 22-та позиција...

Повеќе
November 25, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Троа-Анже – 20:00 Троа се среќава во Анже во 14-ти круг од првата лига во Франција. Домаќините имаат 4 загубени во последните...

Повеќе
November 24, 2017 - 0 Коментари

  Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Падерборн-Карсруе– 19:00. Падерборн се среќава со Карлсруе за прв пат после неколку години во третата германска лига. Домаќините се лидери...

Повеќе
November 19, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. Вердер Бремен-Хановер – 18:00 Домаќините сеуште немаат победа од почетокот на сезоната и сè уште бараат некој  за да изненадат и да...

Повеќе
November 18, 2017 - 0 Коментари

ТИКЕТ НА ДЕНОТ – 18.11.2017 Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Рома-Лацио – 18:00 Рома освои 5 бода од последните 6 натпревари и е еден бод зад Лацио...

Повеќе
November 11, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. 1. Данска-Ирска– 20:45. Во овој дуел се среќаваат екипите на Данска против Ирска. Во овој дуел букмејкерите даваат убедлива победа за Данска,...

Повеќе
November 10, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Алжир-Нигерија – 20:30. Нашето предвидување за натпреварот меѓу Алжир и Нигерија за квалификациите за светско првенство е гол / гол. Мислиме дека нема...

Повеќе
November 5, 2017 - 0 Коментари

  Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. 1. Манчестер Сити-Арсенал – 15:15 Во овој меч се среќаваат два од најдобрите тимови во Европа.Домаќините се на прво место, што...

Повеќе
October 29, 2017 - 0 Коментари

  Лестер-Евертон – 17:00. Нашата прогноза за дербито помеѓу Лестер и Евертон е Г/Г. Домаќинот Лестер е во подобра форма и постигнува многу голови. Евертон е во груба позиција откако беше отпуштен од менторот Роналд...

Повеќе
October 21, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Бристол –Лидс 16:00 Два тима од  шампионатот се среќаваат и се борат за влез во победничката Премиер лига. Лидс сеуште не...

Повеќе
October 15, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Брајтон-Евертон -14:30 По неколку неуспешни гостувања на гостите од Евертон, мислам дека е време да покажат добар фудбал и да успеат...

Повеќе
October 14, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Манчестер Сити-Сток -16:00 Един натпревар од Англиската лига. Гостите се со многу слабо претставување до моментов, многу лоши резултати, како и...

Повеќе
October 13, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Бирминген-Кардиф – 20:45. Бирмингем се прилично назад во првенството и мислиме дека гостинстите немаат право да направат грешка, едните се борат...

Повеќе
October 10, 2017 - 0 Коментари

  На интернет можете да најдете многу опции за гледање на фудбал или други спортови и тоа преку платени сајтови кои предлагаат квалитетни преноси со висока резолуција, преку кабелските оператори или преку бесплатни стримови во...

Повеќе