Преглед на "Фудбал" Tag
October 6, 2013 - 0 Коментари

Толку му беа потребни на феноменалниот Горан Пандев да ја затресе мрежата на Ливорно. Пандеве во гол серија од кога претходната недела постигна два гола на средбата со Џенова. Употребливата топка по левата страна, Пандев...

Повеќе
October 6, 2013 - 0 Коментари

Тренерот на Барселона Хернандо Мартино е воодушевен од Нејмар и го споредува со најдобриот фудбалер на светот Лајонел Меси. “Нејмар е доминантен во секој поглед, а сака и уште повеќе да се подобри. За два...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 2, 2013 - 0 Коментари

...

Повеќе