Преглед на "Лига на шампиони ракомет" Tag
May 27, 2018 - 0 Коментари

Нашиот шампион и сеуште актуелен европски шампион Вардар не успеа да се пласира во големот финале од ЛШ на Ф4 турнирот во Келн, откако беше поразен од францускиот тим Монпеље со 28-27. Со тоа, Вардар...

Повеќе
May 12, 2018 - 0 Коментари

Предлог сингл за денес (12.05):...

Повеќе