Преглед на "Никола Карабатиќ" Tag
May 27, 2018 - 0 Коментари

ПСЖ важеше за најголем фаворит за титулата во ЛШ на Ф4 во Келн, но оваа година во полуфиналето налетаа на нова македонска пречка, откако претходната година загубија во финалето од нашиот шампион Вардар. Сега ѕвездите од...

Повеќе
January 15, 2016 - 0 Коментари

  ФОТО: awesomebeardstyles.tumblr.com/...

Повеќе