Преглед на "tipovi" Tag
October 17, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Coventry City – Forest Green  1 Lietava J. – Suduva   2 Maribor – Liverpool   2 Manchester City – Napoli   1 Newport – Colchester   1 ICE HOCKEY H. Karlove – Liberec   1 Rogle Angelholm –...

Повеќе
October 16, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Union St. Gilloise – Lierse   1 Panathinaikos – AEL   1 Bursaspor – Osmanlispor   1 Septemvri Sofia – Vitosha B.   1 Vancouver – San Jose E.   1 ICE HOCKEY Kadan – R. Kladno   2 M....

Повеќе
October 15, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Брајтон-Евертон -14:30 По неколку неуспешни гостувања на гостите од Евертон, мислам дека е време да покажат добар фудбал и да успеат...

Повеќе
October 15, 2017 - 0 Коментари

ВИЛЕМ II – ТВЕНТЕ   БИЛО КОГА X / КОНЕЧЕН ТИП X  Овие две екипи заедно со ПСВ и АЗ се единствените во Холандија кои немаат одиграно нерешено во досегашниот дел од шампионатот. И двете екипи...

Повеќе
October 15, 2017 - 0 Коментари

  FOOTBALL Brondby – Silkeborg   1 Thisted – Brabrand   1 Sirius – Djurgardens   2 Hajduk Split – Cibalia    1 Kremin – Arsenal K.   2 ICE HOCKEY Dragons de Rouen – Nice   1 Naprzod J....

Повеќе
October 15, 2017 - 0 Коментари

Inter – Milan   1 Strasbourg – Marseille   GG&3+ Bologna – Spal   1...

Повеќе
October 15, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
October 14, 2017 - 0 Коментари

Јувентус – Лацио Нашиот синг на денот, е и прв пик за натпревар на кој и двете екипи ќе постигнат барем по еден гол. Тоа што само еден од последните десет меѓусебни натпревари завршиле ГГ...

Повеќе
October 14, 2017 - 0 Коментари

ЈУВЕНТУС – ЛАЦИО   ГГ Само еден од последните десет меѓусебни натпревари завршиле ГГ. Сепак, оваа сезона одбраната на Јувентус е ослабена за Бонучи и Дани Алвеш поради што Алегри постојано тестира соодветни комбинации во последната...

Повеќе
October 14, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Flora Tallinn – Vaprus Parnu   1 Carmarthen Town – Connahs Quay Nomads   2 Manchester City – Stoke   1 Borussia D – RB Leipzig   1 Crystal Palace – Chelsea    2 ICE HOCKEY Kadan –...

Повеќе
October 14, 2017 - 0 Коментари

Hoffenheim – Augsburg   1 Juventus – Lazio   GG Leeds – Reading   1 Toulouse – Amiens   1  ...

Повеќе
October 13, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet  ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Бирминген-Кардиф – 20:45. Бирмингем се прилично назад во првенството и мислиме дека гостинстите немаат право да направат грешка, едните се борат...

Повеќе
October 13, 2017 - 0 Коментари

Flora Tallinn – Vaprus Parnu   1 Carmarthen Town – Connahs Quay   2 Ried – Linz   1 Wiener N. – Flordsdorfer   1 Brondby – Silkeborg   1 Bristol City – Burton   1 Manchester City – Stoke City ...

Повеќе
October 13, 2017 - 0 Коментари

ШАТОРУ – РЕИМС   БИЛО КОГА X / КОНЕЧЕН ТИП X И по 10 одиграни кола, лидерот Реимс заедно со Шатору и Ленс се единствените екипи од втората француска лига кои немаат одиграно нерешено. Тоа секако...

Повеќе
October 13, 2017 - 0 Коментари

Lyon – Monaco   Т2 2+ Mechelen – Anderlecht   GG&3+ St Johnstone – Rangers   GG SonderjyskE – Midtjylland   2  ...

Повеќе
October 13, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Josko Ried – Linz   1 Wiener N. – Floridsdorfer   1 Bristol City – Burton   1 BATE Borisov – Vitebsk   1 Servette – Vaduz   1 ICE HOCKEY Tychy – S. Gdansk   1 Plzen – Liberec ...

Повеќе