Преглед на "tipovi" Tag
January 20, 2016 - 0 Коментари

Фудбал Атл. Билбао Барселона ГГ 1.70   WIN Тенис Монфис Махут 1 1.30  WIN Тенис Смичек Троицки 2 1.20  WIN Ракомет Русија Црна Гора 1 1,30  WIN...

Повеќе
January 20, 2016 - 0 Коментари

   кликни на сликата  ...

Повеќе
January 19, 2016 - 0 Коментари

Ракомет Македонија Србија 1 2,00 Тенис Ник Киргос Пабло Куевас 1 1,15 Тенис Марин Чилиќ Алберт Рамос 1 1,15 Кошарка Њу Орлеанс Минесота 1 1,55 Ракомет Хрватска Исланд 1 1,50 Сигурност: 0,80/1,00...

Повеќе
January 19, 2016 - 0 Коментари

...

Повеќе
January 18, 2016 - 0 Коментари

Date FOOTBALL MATCHES OUTCOME PREDICTION AVERAGE ODDS HOME team – AWAY team 1 X 2 TIPS 1 X 2 18-01, 14:00  Al Arouba – Salah 60% 13% 26% 1 10 1.28 4.34 8.66 18-01, 14:00...

Повеќе
January 17, 2016 - 0 Коментари

Date FOOTBALL MATCHES OUTCOME PREDICTION         AVERAGE ODDS       HOME team – AWAY team 1 X 2 TIPS   1 X 2 17-01, 12:00  RCD Mallorca – Real Valladolid 32%...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

Викендов во Шпанската Примера дивизион се игра 20. коло. Колото се отвара денеска со натпреварот помеѓу екипите на Севиља и Малага, а покрај овој натпревар денес играат уште и Селта Виго Леванте, Виљареал-Бетис и Реал...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

  Најавата за Англиската Премиер лига и ПРЕДЛОГ ТИПОВИТЕ можете да ги погледнете ТУКА Најавата за Италијанската Серија А и ПРЕДЛОГ ТИПОВИТЕ можете да ги погледнете ТУКА Најавата за Шпанската Примера и ПРЕДЛОГ ТИПОВИТЕ можете да ги...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

18:00 Унгарија – Црна Гора Унгарците играат одличен ракомет, нивните тимови Веспрем и Пиг Сегед се сосема солидни во ракометната лига на шампиони, Миклер брани во одлична форма. Габор Цасар во Кадетен и Ласло Наѓ...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

Викендов на програмата е 20. коло од Италијанската Серија А. Колото се отвара денес во 15:00 часот во Бергамо со натпреварот помеѓу домашната Аталанта и Интер. По минатонеделниот “студен туш” од Сасуоло, Интер и Роберто...

Повеќе
January 16, 2016 - 0 Коментари

  Со натпреварот помеѓу Тотенхем и Сандерлен, денес во 13:45 минути започнува 22. коло од најелитното фудбалско натпреварување на Островото. Погледите на сите љубители на фудбалот ова коло ќе бидат повторно насочени на Енфил каде...

Повеќе
January 13, 2016 - 0 Коментари

Натпреварување Пар Тип Коефициент Тенис Томиќ – Габашвили 1 1,28 Тенис Халеп – Кузнецова 1 1,44 Тенис Баутиста – Ишнер 2 1,61 Тенис Фоњини – Цонга 2 1,36...

Повеќе
January 13, 2016 - 0 Коментари

Натпреварување Пар Тип Коефициент Фудбал Милан – Карпи X-1 4,30 Фудбал Стоук – Норвич X 3,25 Фудбал Боависта – Порто X-2 4,00  ...

Повеќе
July 5, 2014 - 0 Коментари

Светското првенство Бразил 2014 вечерва ќе продолжи со дуелoт од четврт финалето од 18:00 часот помеѓу Аргентина и Белгија. Иако Аргентина е голем фаворит на овој дуел (према светските обложувалници), сепак од досегашната игра тоа...

Повеќе