Преглед на "tipovi" Tag
January 13, 2016 - 0 Коментари

Натпреварување Пар Тип Коефициент Фудбал Милан – Карпи X-1 4,30 Фудбал Стоук – Норвич X 3,25 Фудбал Боависта – Порто X-2 4,00  ...

Повеќе
July 5, 2014 - 0 Коментари

Светското првенство Бразил 2014 вечерва ќе продолжи со дуелoт од четврт финалето од 18:00 часот помеѓу Аргентина и Белгија. Иако Аргентина е голем фаворит на овој дуел (према светските обложувалници), сепак од досегашната игра тоа...

Повеќе