Преглед на "tipovi" Tag
December 8, 2017 - 0 Коментари

Granada – Almeria   1 Niort – Reims    GG Sheffield Utd – Bristol City    2+ Helmond – Eindhoven    GG&3+...

Повеќе
December 8, 2017 - 0 Коментари

Benfica – Estoril   1 Berliner – FSV 63 Luckenwalde   1 Brondby – Aarhus  1 Warrenpoint Town – Crusaders    2 Carrick – Linfield   2 Ayr United – Quenn’s Park   1 Crvena Zvezda – Borac Cacak ...

Повеќе
December 3, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Manchester City – West Ham United   1 Steaua – Juventus B.   1 Backa P. – Crvena Zvezda   2 Braga – P. Ferreira   1 PSV – Sparta R.    1 ICE HOCKEY N. Janow –...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Novara – Empoli   3+ Vallecano – Granada   GG Admira – St Polten   1 Altach – Sturm Graz   2 Wolfsberger – Rapid Vienna   2...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Manchester City – West Ham United   1 Carrick Rangers – Coleraine   2 Sutjeska – Decic   1 Twente – Ajax   2 Steaua – Juventus Bucuresti   1 Zrinjski – Vitez   1 Zilina – Z. Podbrezova   1 Bayern...

Повеќе
December 2, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. Торки Јунајтед-Алдершот – 16:00 Торки се среќаваат со лидерот на табелата Алдершот и овде не веруваме на домаќините кои се на 22-та позиција...

Повеќе
November 26, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Келн-Херта – 18:00 Мислиме дека Келн не може да направи многу на овој натпревар гледано според нивниот ранг и двета поени кои...

Повеќе
November 26, 2017 - 0 Коментари

Antalyaspor – Fenerbahce   2 Lugano – Young Boys   2 Maritimo – Estoril    1 Sparta Rotterdam – Utrecht   2...

Повеќе
November 25, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL TNS – Carmarthen   1 APOEL – Olympiakos N.   1 Xamax – Wil   1 Celtic – Partick   1 Adanaspor – Gaziantepspor   1 ICE HOCKEY Brest – Gomel   2 Bern – Lausanne   1 Neman G. –...

Повеќе
November 25, 2017 - 0 Коментари

Portimonense – Tondela   3+ Oostende – Eupen   1 Rotherham United – Wigan   3+ Thun – St Gallen   GG&3+ Hamilton – Hibernian   2 Blackburn – Bristol Rovers   1...

Повеќе
November 25, 2017 - 0 Коментари

...

Повеќе
November 25, 2017 - 0 Коментари

TNS – Carmarthen Town   1 APOEL Nicosia – Olympiakos N.   1 Ajax – Roda   1 AEK – Platanias   1 Apollon L. – Ethnikos   1 Xamax – Wil   1 Huddersfield Town – Manchester City   2 Maritimo...

Повеќе
November 24, 2017 - 0 Коментари

  Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси.   Падерборн-Карсруе– 19:00. Падерборн се среќава со Карлсруе за прв пат после неколку години во третата германска лига. Домаќините се лидери...

Повеќе
November 19, 2017 - 0 Коментари

Нашиот тим, заедно со 1xbet ги подготви најинтересните предвидувања со многу добри шанси. Вердер Бремен-Хановер – 18:00 Домаќините сеуште немаат победа од почетокот на сезоната и сè уште бараат некој  за да изненадат и да...

Повеќе
November 19, 2017 - 0 Коментари

 РОСТОВ – АМКАР   1 Од 9 август Ростов нема забележано победа на домашен терен во рамките на руската Премиер Лига. Од овој датум па се до денес, овој тим забележа само уште една победа во...

Повеќе
November 19, 2017 - 0 Коментари

FOOTBALL Boca Juniors – Racing Club   1 Domzale – Krsko   1 AEL Limassol – Nea Salamis   1 Shkendija – Skopje   1 Rosenborg – Viking   1 ICE HOCKEY Ajoie – Chaux De Fonds   1 Cracovia Krakow...

Повеќе