Тикет на денот (10.04)

10/04/2018 » Slider, ТИПОВИ

Предлог тикет за денес (10.04):

Фулам – Ридинг  1 (Чемпионшип лига Англија)

Свиндон – Јеовил  1 (Лига 2 Англија)

ПСВ Јанг – Г.А. Иглс  1 (Ерсте дивизија Холандија)

Кауденбит – Монтроуз  2 (Лига 2 Шкотска)

Манчестер Сити – Ливерпул  1 (Лига на Шампиони)

Рома – Барселона  2 (Лига на Шампиони)

Квота: 18,39

Tags